Renginiai, partnerių paieška ir įmonių poreikiai Renginiai, partnerių paieška ir įmonių poreikiai

Baltic Cluster Forum 2019: Future. Innovation. Strategy
2019-03-19

Vieta: Kaunas, Park Inn Hotel

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kviečia visus, besidominčius klasteriais ir norinčius daugiau sužinoti apie tarptautinių partnerysčių kūrimą Baltijos regione, į 2-ąją konferenciją-kontaktų mugę „Baltijos klasterių forumą 2019”. Pernai vykęs renginys sulaukė pripažinimo ir šiemet oficialiai įtrauktas į ES Klasterių savaitės renginių ciklą.

„Baltijos klasterių forumo 2019” konferencijos metu bus aptariamas vienas iš svarbiausių ateities klasterių augimą ir sėkmę užtikrinančių elementų – inovacijos. Vietos ir užsienio ekspertai kalbės apie tarptautinio ir tarpsektorinio bendradarbiavimo svarbą inovacijų procese bei pasidalins gerąja patirtimi, kaip užkurti ir palaikyti inovacijų variklį klasteryje. Forumo metu organizuojama kontaktų mugė pakvies dalyvauti C2C (partnerių paieška klasteris-klasteris) ir B2C (partnerių paieška įmonė-klasteris) sesijose bei susirasti naujų partnerių inovacijų kūrimui, pasikeisti patirtimi ir įžvalgomis.

Dalyvavimas konferencijoje ir kontaktų mugėje yra nemokamas. Daugiau informacijos ir registraciją į renginį rasite čia.

Užsiregistravusieji dalyviai kviečiami apsilankyti renginio partnerių paieškos platformoje: baltic-cluster-forum-2019.b2match.io, susikurti savo paskyrą ir susidaryti asmeninį susitikimų planą.

„Baltijos klasterių forumas 2019” yra viena iš Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) koordinuojamo projekto „Inovacijų tinklaveikos skatinimas ir plėtra“ (InoLink) veiklų. Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis. Projektas vykdomas kartu su partneriu – Lietuvos inovacijų centru (LIC), o jo tikslas – skatinti įmonių jungimąsi į klasterius, didinti klasterių brandą, skatinti augimą bei tarptautinį bendradarbiavimą.

Kontaktai