MTEP paslaugų katalogas MTEP paslaugų katalogas

Optinių elementų, skirtų 1064 nm, 532 nm ir 355 nm spinduliuotės bangos ilgiui, viso paviršiaus šiurkštumo įvertinimas iš sklaidos matavimų
36.19Eur
Vilniaus universitetas

Aprašymas:

Matavimai atliekami naudojant visuminės integruotos sklaidos matavimo stotį su nanosekundiniu Ekspla NL202 lazeriu. Sklaida matuojama OceanOptics etalono atžvilgiu. Matavimų tikslumas: fono sklaida 1.4x10-5 (355 nm) ir 4,5x 10-6(532 nm). Šiurkštumas pamatuojamas nuo 0,5 iki 10 nm. Stotimi galima matuoti bandinių, kurių skersmuo yra nuo 12,7 iki 28 nm ir storis nuo 2 iki 6 nm, sklaidos nuostolį.

Naudojimo galimybės:

Įvairių opinių elementų (veidrodžių, filtrų, optinių padėklų, radialinės poliarizacijos elementų ir t.y., kurie yra skirti 1064 nm, 532 ir 355 nm bangos ilgių spinduliuotei) viso paviršiaus šiurkštumo įvertinimas.

Pastabos: 

a) nurodytame įkainyje nėra įskaičiuota APC personalo darbo įkainis (APC personalo darbo indėlis į paslaugos kainą priklauso nuo matavimų sudėtingumo);

b) nurodyta paslaugos kaina atitinka vienos valandos trukmės standartinio matavimo kainą;

c) 50 % nuolaida taikoma vykdantiems bendrus projektus su Vilniaus universiteto kvantinės elektronikos katedra (VU KEK), kuriuose numatytas darbo užmokestis ir pridėtinės eksploatacinės prietaiso išlaidos.

Kontaktiniai asmenys

El. pašto adresas: laser.apc@ff.vu.lt

Vardas: Lina

Pavardė: Mažulė

El. pašto adresas: lina.mazule@ff.vu.lt

Vardas: Valdas

Pavardė: Sirutkaitis

El. pašto adresas: valdas.sirutkaitis@ff.vu.lt

Telefono numeris: +370 5 236 6005

Atsiskaitymo būdai
Atsiskaitykite už paslaugas bankiniu pavedimu arba MTEPIS priemonėmis. Litų keitimo į eurus santykis yra 3,45280
Saugumo politika
Jūsų asmeninė informacija yra neperduodama trečiosioms šalims ir naudojama tik Jūsų užsakymui įvykdyti.